Vyhrajte pohovku a poukazy
Černé kovové zahradní křeslo J-line Thome
Kód: J-91022Detailní popis produktu
S prostorným zahradním křeslem Thome od značky J-line si hravě vytvoříte odpočinkový kout ve své zahradě, na verandě či terase. Thome se okamžitě stane oblíbeným místem, kde si v letních dnech rádi přečtete knihu nebo si jen vychutnáte oblíbený studený nápoj. Součástí křesla z kovové konstrukce jsou také látkové polštáře, které se postarají o útulnost a především vaše pohodlí a komfort.
Pozn.: Exteriérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva křesla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva křesla je černá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5415203910226 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| výška: | 148 cm |
| šířka: | 115 cm |
| hloubka: | 110 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| hloubka sedu: | 90 cm |
| max. nosnost: | 125 kg |
| hmotnost: | 27 kg |
| konstrukce: | Lakovaný kov |
| Polštáře: | Látka (100 % PES) |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.