momenti novinky
Černé kovové závěsné světlo Notti mini
Kód: NL-2010903003Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistická světla Notti představují moderní a exkluzivní osvětlení, které perfektně zapadnou do industriálních interiérů. Minimalistické světlo je vyrobeno z lakovaného kovu. Světlo disponuje dvoumetrovým kabelem, což je skvělým řešením pro místnosti s vysokým stropem i komerční prostory. Výhodou tohoto světla je stmívatelnost, díky níž můžete intenzitu světla ovládat dle potřeby. Notti nejlépe vynikne v kombinaci s dalšími světly této série.
Pozn.: Žárovka ani stmívač nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5704924001666 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška zavěšení: | 12,5 cm |
| Průměr zavěšení: | 6 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 200 cm |
| Barva kabelu: | Černá |
| Světelný zdroj: | E27 |
| Maximální příkon: | 40W |
| Napětí: | 230 V |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Základna: | Plast |
| Kabel: | Textil |
| Odpojitelný kabel: | Ne |
| Hmotnost: | 0,42 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.