-10 % na vše | Jarní radosti
Černé kovové závěsné světlo Paco 80 cm
Kód: NL-2213273003Související produkty
Detailní popis produktu
Nápaditá série světel Paco od dánské značky Nordlux se pyšní minimalistickým designem a jednoduchými prvky. Světlo je vyrobeno z černého kovu, který v kombinaci s dekorativní žárovkou vytváří trendový a industriální designový výraz. Díky dekorativním žárovkám si světla si můžete uzpůsobit dle vašich tužeb, potřeb a přání a upravit světlo tak, aby odpovídalo vašemu osobnímu stylu a vkusu. Výhodou tohoto světla je stmívatelnost, díky níž můžete intenzitu světla ovládat dle potřeby. Toto světlo bude nejen praktickým funkčním doplňkem do vaší domácnosti, ale i moderní designovou dekorací. Světla Paco také skvěle vyniknou v komerčních prostorech kaváren a restaurací, laděných do industriálního stylu.
Pozn.: Žárovky ani stmívač nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5704924011931 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 5-10 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka kabelů: | 200 cm |
| Barva kabelů: | Černá |
| Světelný zdroj: | 5 x E27 |
| Maximální příkon: | 25W |
| Napětí: | 230 V |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Světlo: | Lakovaný kov |
| Kabel: | Plast |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=XRxcUYwZnvo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.