-10 % na vše | Jarní radosti
Černé závěsné LED světlo Nova Luce Gea 100 cm
Kód: NOL-9501209Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce závěsných světel Gea od značky Nova Luce se vyznačuje minimalistickým designem, který kombinuje funkčnost a eleganci. Její charakteristickým prvkem je čistá geometrie a jemné linie, což ji činí ideální pro moderní interiéry. Světla jsou zavěšena na subtilních lankách, což vytváří dojem lehkosti a prostoru. Unikátní design zahrnuje kulatý difuzér, který poskytuje příjemné a rovnoměrné osvětlení. Díky své variabilitě se světla z této kolekce hodí jak do obytných, tak komerčních prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017435781 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| Výška: | 180 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Světlo: | Hliník, akryl |
| Světelný zdroj: | Zabudovaná LED, max. 8 W |
| Napětí: | 220 - 240 V |
| Teplota světla: | 3000 K |
| Světelný tok: | 2600 lm |
| fv_Rozměry: | 100 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.