momenti novinky
Černo-béžový bavlněný polštář Bloomingville Jesi 40 x 60 cm
Kód: BV-82066346Související produkty
Detailní popis produktu
Nebojte se obklopit jedinečnými doplňky. Dekorativní polštář Jesi se pyšní svým krásným jemným vzorem v černé barvě. Jednoduše ho zakomponujete do skandinávských nebo vintage interiérů, kam díky svému provedení hravě zapadne. Měkký bavlněný povlak dodává polštáři extra pohodlí, které při každodenním odpočinku oceníte. Polštář umístěte na křeslo, postel, pohovku nebo lenošku – zkrátka tam, kde rádi relaxujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5711173322497 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Černá, Béžová |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Potah: | 100% bavlna |
| Výplň: | 100% polyester |
| Vhodné do pračky: | Ano max. 40°C |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.