momenti novinky
Dubový jídelní stůl Blackbone 230 x 100 cm
Kód: RI-7378Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Blackbone od značky Richmond se vyznačuje svým robustním a přesto elegantním designem. Oválná deska z dubové dýhy mořené do černé barvy, jejíž části jsou seskládané do takzvané rybí kostry. Stůl se stane perfektním prvkem v rustikálních, moderních a industriálních jídelnách. Dominantním prvkem celého designu stolu je mosazná podnož hvězdicovitého tvaru. Doplňte stůl o další produkty z kolekce Blackbone, sjednoťte nábytek ve svém interiéru a vyneste celý prostor o level výš.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621604457 |
| Materiál: | Kov, Dýha |
| Barva: | Černá, Měděná, Zlatá |
| 3D modely: | Ano |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 76,5 cm |
| šířka: | 230 cm |
| hloubka: | 100 cm |
| hmotnost: | 47 kg |
| Deska: | Dubová dýha |
| Povrchová úprava: | Černé moření |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.