-10 % na vše | Jarní radosti
Černo-zlatá kovová stolní lampa Nova Luce Cork
Kód: NOL-9501234Související produkty
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit nevšedním tvarem stolní lampy Cork od Nova Luce, která se bude zaručeně vyjímat v jakékoliv místnosti. Stínidlo lampy je vyrobeno z černého matného kovu, který dokonale ladí s lesklým zlatým kovem atypicky tvarované podstavy. Ta svým unikátním tvarem zároveň připomíná moderní umělecké dílo. Nechte lampu zazářit v moderním i retro interiéru, kde jí to bude slušet na pracovním stole i nočním stolku.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017436030 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Podstava: | Lakovaný hliník |
| Stínidlo: | Matný kov |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 |
| Výkon: | 12 W |
| Napětí: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.