-10 % na vše | Jarní radosti
Černobílá čalouněná stolička Toda 45 cm
Kód: 209343043Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňte váš domov o alternativní sezení v podobě elegantní stoličky Toda od dánské značky House Doctor. Díky čalouněnému sedáku z pruhované černobílé látky a subtilní černě lakované ocelové podnoži nabízí pohodlí i špetku moderní extravagance. Umístěte ji třeba do předsíně pro pohodlnější obouvání nebo ji využijte jako podnožku. Nakombinovat ji můžete také s lavicí, křeslem a jídelní židlí, které pochází ze stejné série.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5707644884557 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Sedák: | 100 % polyester |
| Podnož: | Černě lakovaná ocel |
| Hmotnost: | 4,87 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.