Heureka hodnocení 97 %
Černobílý abstraktní obraz ZUIVER HALO 104 x 48 cm
Kód: 8900077Související produkty
Detailní popis produktu
Přestavujeme vám nástěnný obraz HALO od značky ZUIVER. Obohaťte stěny svého interiéru tímto černobílým obrazem s abstraktním motivem. Umístit ho můžete jak vertikálně, tak horizontálně. Skvěle se bude vyjímat v obývacím pokoji nad pohovkou nebo v ložnici nad postelí. Na našem webu naleznete více podobných nástěnných obrazů – vyberte si ten pravý!
Tip: Obraz doporučujeme čistit suchým hadříkem, nebo prachovkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548084926 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Výška: | 104 cm |
| Šířka: | 68 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Obraz: | Textilie, plátno |
| Rám: | Mangové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.