Heureka hodnocení 97 %
Černobílý kameninový dávkovač na mýdlo Bloomingville Minna
Kód: BV-82061374Související produkty
Detailní popis produktu
Dávkovač na mýdlo Minna od značky Bloomingville je elegantní doplněk, který vynikne v každé koupelně či kuchyni. Dávkovač je vyroben z kameniny a je zdobený ručně malovaným černým vzorem, který vytváří působivý kontrast na jemně bílém podkladu. Díky ruční výrobě je každý kousek unikátní. Tento kousek nejen skvěle vypadá, ale také přináší do vašeho interiéru osobitou eleganci a funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5711173331826 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Bílá, Černá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 21,5 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Dávkovač: | PP, kamenina |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.