momenti novinky
Černobílý látkový puf J-line Pona 50 cm II
Kód: J-34328Detailní popis produktu
Pletený puf J-line Pona je krásný doplněk do interiéru i chráněného exteriéru. Můžete ho využít do obývacího pokoje, dětského koutku či do zastřešené terasy k vašemu oblíbenému křeslu. Látkové čalounění je vyplněno polystyrenovými kuličkami. Puf z řady Pona je jasnou volbou pro všechny milovníky černobílé kombinace, nezapomeňte se podívat na jeho druhé provedení, které lze k sobě kombinovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924343286 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Hmotnost: | 2,57 kg |
| Čalounění: | Látka |
| Výplň: | Polystyrenové kuličky EPS |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.