Heureka hodnocení 97 %
Černý dřevěný kulatý konferenční stolek Luella
Kód: 0000080526Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý konferenční stolek Luella zaujme svým klasickým designem. Podnož stolku je z dubového dřeva a deska z dubové dýhy. Stolek má černou barvu a zaujme vzorem dubového dřeva a zajímavě řešenou podnoží, která se potkává pod deskou stolku a paprskově rozšiřuje směrem k zemi. Stolek svým univerzálním tvarem a barvou lehce zapadne a doplní kterýkoliv interiér či sedací soustavu.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5713941052100 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Vysoké (od 45 cm) |
| Výška: | 45 cm |
| Průměr: | 80 cm |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dub |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.