-10 % na vše | Jarní radosti
Černý dřevěný nástěnný věšák DUTCHBONE JAKUB 110 x 66 cm
Kód: 7100025Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnný věšák DUTCHBONE JAKUB pochází ze série produktů, díky kterým může být vaše chodba či předsíň dokonale sladěna v jednotném designu. Věšák disponuje kromě 12 věšáků také praktickou policí, kterou využijete třeba k odložení čepic, šál, šátků i rukavic. Věšák je vyrobený z mangového dřeva, které je opatřeno matně černým lakem. Oblečte vaši předsíň do nového se sérií masivního nábytku Jakub!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548073241 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 110 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. nosnost: | 24 kg |
| Věšák: | Mangové dřevo |
| Police: | Mangové dřevo |
| fv_Barva: | #110F09 |
| fv_Rozměry: | 66 x 110 x 32 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.