-20 % na vše s kódem ONA2026
Černý dřevěný svícen ZUIVER HOOVER
Kód: 8300049Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný svícen HOOVER od značky ZUIVER oživí váš interiér a stane se originální dekorací. Svícen je vyrobený z mangového masivu a namořen černou barvou, která kousku dodává patřičnou eleganci. HOOVER je vyřezaný do minimalistického tvaru s nápaditými kruhovými detaily. Bude mu to slušet například na odkládacím stolku, jídelním stole či komodě nebo spolu s dalšími svícny z kolekce FLAMES.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8718548076518 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 26 cm |
| Průměr: | 9 cm |
| Svícen: | Mangové dřevo |
| Hmotnost: | 0,79 kg |
| fv_Barva: | #1D1C1C |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.