momenti novinky
Černý dubový jídelní stůl ROWICO WINNIPEG 200 x 100 cm
Kód: RO-119842Související produkty
Detailní popis produktu
Prostorný jídelní stůl ROWICO WINNIPEG se skládá z desky z dubové dýhy a kovové podnože. Tato kombinace je nejen velice vkusná, ale hlavně nadčasová. WINNIPEG bude vaším věrným společníkem při rodinných večeřích i oslavách s přáteli. Pohodlně se k němu usadí až 8 osob, slušet mu to bude například s jídelními židlemi se sametovým čalouněním. Ve vaší jídelně bude představovat stylové a atraktivní místo, u kterého se budete rádi scházet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7340126551622 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Tloušťka desky: | 3,5 cm |
| Výška podnože: | 66 cm |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.