Dubový jídelní stůl Nola 190 x 100 cm
Kód: UF-48314640Související produkty
Detailní popis produktu
Po náročném pracovní dni se každý těší na společnou večeři doma s rodinou. U prostorného stolu Nola od značky Unique Furniture si společné jídlo opravdu vychutnáte! Nola promění jídelnu v útulné místo, kam se budete rádi vracet. Deska a podnož z černě lakované dubové dýhy dodávají stolu příjemný a elegantní vzhled. Stůl zaujme především podnožemi, které mají stylový motiv žebrování. Pozvedněte svoji jídelnu tímto designovým kouskem, který bude bezpochyby dominantou vašeho interiéru. Pohodlně se kolem něj usadí až 6 osob. V sérii Nola najdete více designově sladěných produktů, které se budou v interiéru skvěle doplňovat. Stolek nabízíme ve dvou barevných variantách, takže si určitě vyberete ten správný kousek přímo do vašeho domova.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva stolu je černá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5704745132440 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 190 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Výška podnože: | 70,7 cm |
| Hmotnost: | 59 kg |
| Max. nosnost: | 40 kg |
| Deska: | MDF, dubová dýha |
| Podnož: | MDF, dubová dýha |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #0F0F0F |
| fv_Rozměry: | 190 x 100 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.