momenti novinky
Dubový konferenční stolek Blax 110 cm
Kód: RI-7553Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Blax značky Richmond vyniká svou zajímavě vzorovanou deskou. Ta je vyrobená z dubové dýhy a usazená na robustní podnoži z dubové překližky. Stolek se v interiéru stane ozdobou a zároveň praktickým místem k odložení drobností nebo naaranžování dekorací. Doplnit ho můžete menším konferenčním stolkem se stejným designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621605515 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| výška: | 40 cm |
| průměr: | 110 cm |
| hmotnost: | 30 kg |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dubová překližka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.