momenti novinky
Hliníkový zahradní stolek Matrix 99 x 99 cm
Kód: BI-0663423Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní konferenční stolek Bizzotto Matrix je krásným, moderním kouskem, který využijete ať už na své terase nebo ideálně v japandi laděném interiéru. Podnož i deska jsou z černého lakovaného hliníku. Deska stolu nabízí design úzkého žebrování společně s krátkou podnoží. Nechte se unést řadou Matrix a vytvořte si tak krásný a pohodlný sedací i odkládací prostor pro váš odpočinek.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8051836463561 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 33 cm |
| Šířka: | 99 cm |
| Hloubka: | 99 cm |
| Deska: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.