Heureka hodnocení 97 %
Černý hliníkový zahradní skládací stůl Kave Home Torreta II. 70 x 70 cm
Kód: LF-J0100074NN02Související produkty
Detailní popis produktu
Užijte si dlouho očekávané teplejší dny na čerstvém vzduchu ve společnosti moderního zahradního hliníkového nábytku Torreta od značky Kave Home. Jeho lehký materiál zajistí nejen vysokou odolnost v exteriéru, ale také vám usnadní práci při jeho manipulaci. Vzhledem k tomu, že má nábytek z celé série praktickou skládací funkci, můžete jej uložit kdekoliv, aniž by zabíral moc místa. Židle, stoly i lavice Torreta jsou ideální volbou do menších venkovních prostor, a tak se budou skvěle hodit nejen na zahradu, ale také na balkon nebo terasu.
TIP: Při údržbě otřete hadříkem navlhčeným ve slabém mýdlovém roztoku a ihned osušte.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8433840907390 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Skládací: | Ano |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Tloušťka desky: | 3 cm |
| Stůl: | Lakovaný hliník |
| Odolnost: | Koroze, UV záření, oxidace |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Barevný kód vzorníku: | MTK0404 |
| EN Norma: | EN 581:2017 |
| Max. nosnost: | 60 kg |
| Hmotnost: | 8,8 kg |
| Rozměr balíku: | 76 x 24 x 77 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.