-20 % na vše s kódem ONA2026
Černý kovový regál HAY Pier system 209 x 162 cm s psacím stolem
Kód: AB850-B666-AI80Související produkty
Detailní popis produktu
Regálový systém Pier od značky HAY je skvělou volbou pro pracovny i studentské pokoje! Přinese s sebou nejen množství úložného prostoru v podobě 5 polic a jedné uzavíratelné skříňky, ale také pracovní plochu. Skvěle se hodí do minimalistických i industriálních interiérů nebo komerčních prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 729927461731 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 209 cm |
| Šířka: | 162 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Rozměr stolu: | 6x79x46 cm |
| Rozměr police: | 6x79x31 cm |
| Rozměr skříňky: | 41,5x79x33,5 cm |
| Regál: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 41,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Hübsch pochází z Dánska a jejím hlavním mottem se stala myšlenka: "Šťastně bydlet, šťastně žít”. A tak tvoří design, který neohromuje extravagancí, ale pohladí duši svou harmonií. Skandinávský minimalismus, jemné přírodní tóny a dotek hygge – to vše se promítá do kolekcí, které přinášejí klid, útulnost a nadčasovou krásu. Hübsch staví na kvalitních materiálech, řemeslné preciznosti a udržitelnosti. Místo prchavých trendů sází na nadčasový styl, který vám bude dělat radost dlouhá léta. Jemná pastelová paleta a masivní dřevo v přírodních odstínech dokážou z každého prostoru vytvořit harmonické útočiště, kde se po dlouhém dni vždy s radostí zastavíte. Pokud toužíte po prostoru, kde se každý den zastaví čas a stres zůstane za dveřmi, Hübsch je vaším spojencem.