-10 % na vše | Jarní radosti
Černý kovový stojan na krbové dřevo J-line Aren 69 x 60 cm
Kód: J-46032Související produkty
Detailní popis produktu
Stojan na dřevo Aren je skvělým doplňkem ke všem krbům či grilům. Je vyrobený z kvalitního lakovaného kovu a vyniká minimalistickým designem a pevnou konstrukcí. Stojan poslouží nejen jako ideální řešení pro ukládání dřeva v domácnosti, ale i jako zajímavá dekorace. Díky stojanu Aren budete mít dřevo neustále po ruce – navíc ho nabízíme i v další velikosti!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924460327 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 69 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Stojan: | Černě lakovaný kov |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.