momenti novinky
Černý kovový toaletní stolek J-line Tobleu 80 x 120 cm
Kód: J-37804Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám toaletní stolek Tobleu od značky J-line. Zaujme především tím, že k jeho výrobě bylo použito jedlové dřevo a černý práškovaný kov, díky tomu bude do interiéru vrhat líbivý kontrast, který vznikne právě kombinací těchto dvou materiálů. Nabízí celkem 4 police pro umístění vašeho inventáře, ať už se jedná o dekorace, knihy nebo elektroniku při umístění do obývacího pokoje, o oblečení a boty při umístění do předsíně, nebo ložní prádlo při umístění do ložnice. Lze ho využít také jako praktický TV stolek – na horní polici umístíte televizi a do dolních polic například DVD přehrávač, herní konzoli nebo gramofon. Doporučujeme stolek nakombinovat s dalšími produkty z řady Tobleu, které také naleznete na našem webu.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5400924378042 |
| Materiál: | Kov, Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Rozpětí: | Od 101 do 120 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 17,5 kg |
| Maximální nosnost: | 100 kg |
| Konstrukce: | Kov a dřevo |
| Ohnivzdorné: | Ne |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.