-10 % na vše | Jarní radosti
Černý lakovaný jídelní stůl RAGABA LEUKO 180 x 100 cm
Kód: RGBCELL22_BLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl RAGABA LEUKO je inspirovaný přírodními a organickými tvary, které vnesou do vašeho domova harmonii a klidnou atmosféru. Dokonalou souhru tvoří elegantní oblé tvary desky a rovné linie podnože. Deska i podnož jsou vyrobeny z lakovaného MDF a povrch celého kousku je pokryt matným lakem, který umocňuje celkový vzhled stolu. Ultra matný lak je také velmi odolný vůči škrábancům a oděrkám. Dodejte svému interiéru moderní nádech s tímto atypickým stolem, který se stane oblíbeným útočištěm pro rodinné večeře i přátelská setkání.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolu je černá.
Tip: Otírejte navlhčeným hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 0658215486661 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Deska: | Laminované a lakované MDF |
| Podnož: | Laminované a lakované MDF |
| Designér: | Wiktoria Lenart |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.