-20 % na vše s kódem ONA2026
Černý lakovaný rozkládací toaletní stolek RAGABA ENVELOPE 65 / 90 x 44 / 90 cm
Kód: NRAGABAKE_EBLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toaletní stolek RAGABA ENVELOPE je moderním stolkem, který je inspirovaný klasickým skandinávským designem. Jeho velkou předností je rozložitelnost a přeměna na jídelní stůl, kde se bez problémů mohou usadit až čtyři osoby. Proto se nemusíte bát nečekané návštěvy či rodinných setkání. Stolek snoubí minimalismus v podobě čisté desky z MDF spolu s elegancí ve formě podnože, vyrobené z jasanového masivu. Praktickým prvkem stolku je úložný prostor pod deskou stolu, kam si můžete uložit potřebné drobnosti. Díky své úsporné velikosti se toaletní stolek hodí i do menších interiérů a skvěle vynikne v jídelně, předsíni i v ložnici.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je černá.
Tip.: Otírejte vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte agresivní a abrazivní čističe.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5903699889848 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Černá |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 / 74,8 cm |
| Šířka: | 65 / 90 cm |
| Hloubka: | 45 / 90 cm |
| Úložný prostor: | 64 x 29 x 7 cm |
| Korpus: | Lakované MDF, dýha |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Povrchová úprava: | Polomatná |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Rozměr balíku 1: | 76 x 90 x 45 cm |
| Rozměr balíku 2: | 20 x 75 x 95 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.