-10 % na vše | Jarní radosti
Černý mramorový odkládací stolek Maxim 60 cm
Kód: ELE-95635Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Maxim od značky Eleonora spojuje funkčnost s elegancí a přináší do vašeho interiéru praktický prvek s působivým designem. Čisté linie spolu s černou mramorovou deskou a podnoží z mangového dřeva vytvářejí elegantní kontrast, který zaujme na první pohled. Tento jedinečný stolek je ideální volbou pro ty, kteří chtějí stylově doladit svůj prostor a zároveň získat praktické místo pro odkládání. Učiňte svůj domov ještě krásnějším s odkládacím stolkem Maxim.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8719087026095 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Nízké (do 45 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 40 cm |
| Průměr: | 60 cm |
| Deska: | Černý mramor |
| Podnož: | Mangové dřevo |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Rozměr balení 1: | 65x65x10 cm |
| Rozměr balení 2: | 45x45x44 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.