-10 % na vše | Jarní radosti
Černý odkládací stolek Nuno 48 x 34 cm
Kód: NOO-FUR4091Související produkty
Detailní popis produktu
Výjimečný odkládací stolek Nuno bude jedinečným kusem nábytku i u vás doma! Jeho konstrukce přesně odpovídá potřebám při odpočinkovém posezení v křesle či na pohovce. Jeho podnož je vyrobena z odolného kovu, zatímco deska je z matně lakovaného laminátu. Díky jeho designovému zpracování si můžete stolek přisunout přesně tam, kam potřebujete, a mít tak váš nápoj či knihu vždy po ruce. Tento designový kousek si pro vás připravili designéři A. Pietkun a D. Goliński, kteří kombinují minimalismus, udržitelnost i poctivost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927456102 |
| Materiál: | Laminát |
| Barva: | Černá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 58 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Deska: | Lakovaný laminát |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Nosnost: | 8 kg |
| Designéři: | A. Pietkun, D. Goliński |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #000405 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.