-10 % na vše | Jarní radosti
Černý plastový zahradní bistro stůl HOUE Nami 65 cm
Kód: 23850-2012Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl Nami HOUE v sobě kombinuje odolnou podnož z lakované oceli a desku z recyklovaného plastu. Dánská značka HOUE si hrdě stojí za tím, že se přestala dívat na plastový odpad jako na problém, ale vidí v něm zdroj, ze kterého může vzniknout nový poklad. Stůl je dostupný také v zelené barvě. Skvěle bude vypadat v kombinaci se zahradními židlemi ze stejnojmenné série.
Pozn.: Při delším nepoužívání doporučujeme stůl přikrýt nebo schovat do krytého exteriéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5714098024279 |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 73 cm |
| Průměr: | 65 cm |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| UV ochrana: | Ano |
| Venkovní použití: | Ano |
| Deska: | Recyklovaný plast |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| Designér: | Hans Thyge |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.