momenti novinky
Černý polštář J-line Draw II. 43 x 43 cm
Kód: J-23158Související produkty
Detailní popis produktu
Vzory, příjemná tkanina a hřejivost bohémského stylu, která povznese duši i mysl. Pokud je přesně tohle váš šálek kávy, polštář Draw od značky J-line splní tyto očekávání. Černý látkový polštář zdobí originální vzor, který je dominantním prvkem celého designu. Polštář Draw se bude snadno kombinovat s ostatními doplňky a vy si tak můžete svůj domov zkrášlit a perfektně sladit každý detail.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924231583 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Hmotnost: | 0,58 kg |
| Polštář: | Látka (100 % PES) |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.