momenti novinky
Černý rozkládací jídelní stůl Somcasa Zuri 130/180 x 130 cm
Kód: 00MS212715Související produkty
Detailní popis produktu
Designový jídelní stůl Somcasa Zuri si zamilujete na první pohled. Zuri vás uchvátí svou vrchní porcelánovou deskou s mramorovým dekorem a originálně tvarovanou kovovou podnoži. Díky možnosti rozložit stůl až do délky 180 cm budete moct pohodlně pohostit více hostů a užít si tak společný čas s přáteli v pohodlí domova. Stůl se skvěle hodí domácností laděných do moderního severského stylu.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 9900000163709 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Průměr desky: | Od 150 do 199 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Průměr: | 130 cm |
| Šířka po rozložení: | 180 cm |
| Deska: | Porcelán |
| Dekor: | Mramor |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Rozměr balení: | 130 x 76 cm |
| fv_Barva: | #000000 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.