Heureka hodnocení 97 %
Červená plastová zahradní židle AMAE
Kód: 1001563Související produkty
Detailní popis produktu
Ozvláštněte svou terasu nebo zahradu designovým prvkem, který v sobě pojí organické tvary a stoprocentní funkčnost. Plastová zahradní židle Amae nadchne svou odlehčenou siluetou, čistými liniemi a ergonomicky tvarovaným opěradlem, které poskytuje maximální pohodlí během dlouhých letních večerů. Díky odolnému materiálu nenáročnému na údržbu je ideální volbou pro stylové venkovní posezení v minimalistickém či skandinávském duchu. Kolekce nabízí tři pečlivě vybrané barvy, které mezi sebou můžete hravě kombinovat a vytvořit si tak harmonickou oázu klidu pod širým nebem.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548109223 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Červená |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Plast |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška podnože: | 40 cm |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Sedák: | Polypropylen |
| Podnož: | Polypropylen |
| Venkovní použití: | Ano |
| Rozměr balení: | 75 x 56 x 60 cm |
| fv_Barva: | #9c5152 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!