Červená skleněná váza Rovena 33,5 cm
Kód: LF-D00459CR34Související produkty
Detailní popis produktu
Váza Rovena přináší do vašeho interiéru jemnou eleganci. Její organické, zaoblené tvary a zajímavý vínově červený odstín vytvářejí fascinující vizuální dojem, který zůstává nadčasový. Díky ručně foukanému sklu je každá váza jedinečná – s jemnými variacemi v křivkách a tónech, které umocňují její exkluzivní charakter. Skleněný povrch s matným povrchem přidává váze sofistikovanou charakter, který vnese do prostoru nádech luxusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8447305055540 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Červená |
| Showroomy: | Kave Home Praha Karlín |
| Výška: | 33,5 cm |
| Šířka: | 33,5 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |
| Váza: | Matné sklo |
| Hmotnost: | 5,43 kg |
| fv_Výška: | 33,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.