-10 % na vše | Jarní radosti
Červeno-béžový zahradní jídelní stůl Cabas Ø120 cm
Kód: BI-0666125Související produkty
Detailní popis produktu
Pozvěte své blízké ke stolu, který se díky své originální architektuře stane srdcem každé terasy. Dominantní podnož s dynamicky zkříženými liniemi dodává celku moderní šmrnc a stabilitu, zatímco kruhová deska přirozeně vybízí k interakci a společnému sdílení okamžiků. Tento designový kousek mistrně spojuje funkčnost s vizuální lehkostí, čímž vytvoří z vašeho venkovního stolování harmonický zážitek v duchu současné elegance.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836788848 |
| Materiál: | Keramika, Hliník |
| Barva: | Béžová, Červená |
| Materiál podnože: | Kov |
| Průměr desky: | Od 100 do 149 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Průměr: | 120 cm |
| Výška desky: | 0,6 cm |
| Deska: | Keramika |
| Podnož: | Práškově lakovaný hliník |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!