momenti novinky
Polštář Ochois 40 x 73 cm
Kód: J-23169Související produkty
Detailní popis produktu
Třásně, přírodní materiály, vzory a hřejivost bohémského stylu, která povznese duši i mysl. Pokud je přesně tohle váš šálek kávy, polštář Ochois od značky J-line splní všechna vaše očekávání. Bavlněný polštář zdobí červené pruhy spolu s třásněmi, které jsou dominantním prvkem celého designu. Kombinací s příjemným plédem Ochois stejné barvy a vzoru tak vytvoříte útulnou atmosféru ve vašem interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924231699 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Bílá, Červená |
| šířka: | 73 cm |
| hloubka: | 40 cm |
| výška: | 10 cm |
| polštář: | Bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.