-10 % na vše | Jarní radosti
Difuzér J-line Excellent White tea
Kód: J-16105Detailní popis produktu
Petrolejově modrý difuzér značky J-line vnese do místnosti příjemnou svěží vůni bílého čaje. Elegantní skleněnou nádobku můžete po spotřebování znovu využít a udělat z ní třeba vázičku. K difuzéru si můžete pořídit také vonnou svíčku Excellent White tea.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5400924161057 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 27 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Vůně: | Bílý čaj - fresh mix |
| Difuzér: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář