Heureka hodnocení 97 %
Difuzér Meraki Vivid Shades 240 ml
Kód: 309860031Související produkty
Detailní popis produktu
Uvolněte své tělo i mysl s difuzérem Vivid Shades od Meraki. Vivid Shades provoní váš domov příjemnou svěží vůní. Součástí difuzéru jsou ratanové tyčinky, které absorbují tekutinu a ta se pak uvolňuje do celé místnosti. Čirou skleněnou láhev navíc zdobí sušené kvítí, které celému kousku dodá něžný zdobný nádech a difuzér se tak zároveň stává neotřelou dekorací či originálním dárkem.
Pozn.: V závislosti na počtu použitích tyčinek, může difuzér provonět váš interiér na 4-6 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5707644697850 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 26 cm |
| Průměr: | 5,6 cm |
| Objem: | 240 ml |
| Tyčinky: | 100% ratan |
| Lahvička: | Sklo |
| Hmotnost: | 0,42 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.