momenti novinky
Dřevěná dětská lavice J-line Barnos 90 cm
Kód: J-20188Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice Barnos značky J-line je svým roztomilým designem jako stvořená pro každý dětský pokojíček. Má dvě opěradla, která mají tvar medvědích hlav a je dodávána včetně pohodlného podsedáku. Židle je vyrobena z masivního dřeva s atraktivní kresbou, které vnese do interiéru útulnou atmosféru. V sérii Barnos najdete také dětskou židli, která lavici v interiéru skvěle doplní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5400924201883 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 62 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Sedák: | Masivní dřevo |
| Podnož: | Masivní dřevo |
| Podsedák: | Látka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.