momenti novinky
Dřevěná komoda Elswick 200 x 42 cm
Kód: BI-0747492Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná komoda Elswick je mistrovskou ukázkou minimalistického designu, kde hlavní roli hraje hluboká textura a přirozená kresba mangového dřeva. Její přísně geometrická silueta bez viditelných úchytek podtrhuje moderní estetiku a nechává vyniknout celistvosti kresby dřeva. Tento funkční solitér vdechne obývacímu pokoji nebo ložnici nádech sofistikovaného japandi stylu a stane se nenápadným, přesto nepřehlédnutelným základem vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836814035 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Komoda: | Mangové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Rozměr: | 200 x 42 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!