-10 % na vše | Jarní radosti
Dřevěné čelo k posteli Marckeric Nidra 240 x 61,9 cm
Kód: MR-13026Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěné čelo k posteli Marckeric Nidra přinese do každé ložnice osobitost a styl. Čelo je vyrobené z borovicového dřeva a v kombinaci s lakovaným MDF vypadá skvěle. Na praktičnosti přidávají čelu také minimalistické police v bílé barvě. Nidra zútulní jakýkoliv prostor, kde navodí příjemnou atmosféru a pocit luxusu. Doporučujeme čelo kombinovat také s ostatními produkty ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čela |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8435178317377 |
| Materiál: | Dřevo masiv, MDF |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Borovice |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 61,9 cm |
| Šířka: | 240 cm |
| Hloubka: | 23,4 cm |
| Korpus: | Borovicové dřevo |
| Police: | Lakované MDF |
| Rozměr balíku: | 6,8x72,5x164 cm |
| fv_Varianta: | Bílé police |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ze slunného Španělska vám přinášíme značku Marckeric Její nábytek v sobě spojuje moderní styl, typický španělský temperament i smysl pro dokonalou siestu a domácí pohodu. Pro značku je naprosto zásadní nabídnout zákazníkům nejen špičkovou kvalitu, ale také nábytek za dostupné a férové ceny. A co na vás čeká v nabídce od značky Marckeric? Komfortní židle a postele, stylové stoly a stolky a také originální komody a skříňky, které se bezpochyby stanou designovou ozdobou každého interiéru. Objevte španělský designový nábytek s téměř 30 lety zkušeností ze světa krásných interiérů, s nímž snadno vybavíte nejen svůj moderní domov, ale také kancelář i komerční prostory.