momenti novinky
Dřevěné servírovací prkénko J-line Cecille 20 cm
Kód: J-31536Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěné prkénko Cecille od značky J-line se stane praktickým pomocníkem do vaší kuchyně. Můžete na něm připravovat pokrmy, ale také servírovat občerstvení pro vás a vaše hosty. Co takhle společný filmový večer s horkou čokoládou, sýrovým prkénkem a jednohubkami? S tímto prkénkem hravě dotáhnete přípravu jakéhokoli občerstvení k dokonalosti. V nabídce jej naleznete hned ve třech velikostech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5400924315368 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Průměr: | 20 cm |
| Délka rukojeti: | 11 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Prkénko: | Dřevo masiv |
| Vhodné do myčky: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.