momenti novinky
Dřevěné servírovací prkénko J-line Tangle 35 x 30 cm
Kód: J-43879Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám designové servírovací prkénko Tangle od značky J-line. Toto prkénko z mangového dřeva bude perfektním pomocníkem do každé kuchyně. Krásná kresba a jedinečná odolnost použitého dřeva jsou dostatečnými argumenty, abyste si Tangle zamilovali. Povzneste vaše stolování na vyšší úroveň! Servírovací prkénko se skvěle hodí například pro podávání sýrů, ovoce nebo zeleniny.
Pozn.: Není vhodné do myčky nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924438791 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Prkénko: | Mangové dřevo |
| Hmotnost: | 1,06 kg |
| Vhodně do myčky nádobí: | Ne |
| Vhodné do trouby: | Ne |
| Vhodné do mikrovl. trouby: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.