Heureka hodnocení 97 %
Dřevěný konferenční stolek Kave Home Tenda 80 cm
Kód: LF-CC0447M46Detailní popis produktu
Konferenční stolek Kave Home Tenda je velmi jednoduchý stolek s elegantním tvarem podnože a deskou, která je navíc ozvláštněna zvýšenou hranou. Zaoblené a čisté linie desky, jsou na první pohled příjemné a dobře se kombinují s jakýmkoliv nábytkem. Tento přírodní stolek s nádechem šedého odstínu, je ideální volbou do moderního interiéru, skvěle však zapadne i do pokoje v klasickém stylu.
Varování: Stolek má porézní povrchovou úpravu a absorbuje veškeré rozlití. Proto nábytek chraňte před politím, poškrábáním a poškozením. Změny teploty a vlhkosti mohou změnit tvar. Při čistění je vhodné použít navlhčený hadřík nebo jemnou prachovku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8433840438153 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 42 cm |
| Průměr: | 81 cm |
| Výška podnože: | 38 cm |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Deska: | Masivní dřevo Mindi |
| Podnož: | Masivní dřevo Mindi |
| FLEGT licence: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.