momenti novinky
Dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST PICK 103 x 97 cm s bílou podnoží
Kód: RAGABACTPWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Minimalistický konferenční stolek RAGABA CONTRAST PICK dodá vašemu interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Oválná trojúhelníková deska z jasanového dřeva se snoubí s lehce zešikmenou podnoží ze stejného materiálu. Kouzlo stolku dodává přírodní struktura dřeva s jeho výraznou kresbou. Tento ležérní stolek bude designovým kouskem do moderních, ale i klasicky laděných prostorů.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva podnože stolku je bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 0658215486425 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 103 cm |
| Hloubka: | 97 cm |
| Tloušťka desky: | 2,8 cm |
| Deska: | Jasanové dřevo |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Dekor desky: | Dub |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Max. nosnost: | 35 kg |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.