Heureka hodnocení 97 %
Dřevěný noční stolek Kave Home Licia 55 x 55 cm
Kód: LF-N1200003MM46Související produkty
Detailní popis produktu
Noční stolek Kave Home Licia má kouzelný netradiční vzhled, který zaujme na první pohled. Mangové dřevo a kovová podnož tvoří dokonalý soulad celého stolku. Masivní dřevo je pevným a odolným materiálem, který přinese do vaší domácnosti kus přírody. Doplňte svou ložnici o další kousky z této série.
Pozn. Očistěte vlhkým hadříkem v jemném čisticím prostředku a ihned osušte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840781020 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá, Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo, Akát |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Výška podnože: | 21 cm |
| Výška polic: | 16,5 cm |
| Hloubka skříňky: | 30 cm |
| Korpus: | Mangové dřevo, Akátové dřevo |
| Povrchová úprava: | Lakovaný v NC |
| Podnož: | Černě lakované železo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=JyhYExe7WqM |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.