Heureka hodnocení 97 %
Dřevěný zahradní stůl Pablo 240 x 100 cm
Kód: BI-0807017Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný zahradní stůl Pablo přirozeně propojuje čistý skandinávský minimalismus s hřejivou atmosférou přírodních materiálů. Jemně zaoblené křivky stolové desky v kombinaci se štíhlými nohami dodávají celému designu mimořádnou eleganci, lehkost a vizuální harmonii. Velkorysý rozměr nabízí dostatek prostoru pro rodinné obědy i večerní setkání s přáteli pod širým nebem. Vytvořte si na své terase stylové centrum všeho dění, které vás bude těšit po mnoho letních sezon.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836784697 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Akát |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 240 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Stůl: | Akátové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Podnož |
| fv_Rozměry: | 240 x 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!