momenti novinky
Dubová jídelní židle ROWICO HARLAN s výpletem
Kód: RO-123010Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám jídelní židli HARLAN od značky ROWICO. Židle je inspirovaná klasickým designem sedacího nábytku z 60. let minulého století. Její krásné, dubové tělo v přírodní barvě bude jako dělané do každého rustikálního nebo scandi interiéru. HARLAN sází na jednoduchost a minimalismus, zaujme však svým proplétaným sedákem. Umístěte židli k barevně ladícímu jídelnímu stolu a užijte si bohaté hostiny v pohodlí. Nákupem setu židlí HARLAN rozhodně neuděláte chybu! K dispozici je také varianta z tmavého dubu.
Pozn.: Židle prodáváme pouze v páru.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7340126570579 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Područky: | Ne |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 86 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Šířka sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Výplet: | Papírová šňůrka |
| Podnož: | Lakovaný dub |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
| Certifikace FSC®: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Min. obj. množství: | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.