-10 % na vše | Jarní radosti
Dubová komoda ROWICO YUMI 152 x 42 cm
Kód: RO-116905Související produkty
Detailní popis produktu
Severský design s nádechem retra - taková je komoda YUMI značky ROWICO. Skrývá v sobě úložný prostor v podobě čtyř uzavřených polic a tří zásuvek. Komoda je vyrobena z dubové dýhy a její podnož je z masivního dubového dřeva. V sérii YUMI najdete další produkty stejného designu a můžete tak snadno sjednotit celý interiér.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7340126516140 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 152 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška podnože: | 15 cm |
| Hmotnost: | 74 kg |
| Rozměr zásuvky: | 52x32x15 cm |
| Rozměr police: | 37x37x28 cm |
| Max. nosnost police: | 10 kg |
| Systém zavírání: | Soft close |
| Korpus: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Rozměr balíku: | 159x48x79 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.