momenti novinky
Dubová vitrína Somcasa Tulsa 30 x 30 cm
Kód: 00MB363907Související produkty
Detailní popis produktu
Dubová vitrína Somcasa Tulsa představuje jednoduchý design, styl a praktičnost v jednom kousku. Vitrína z dubové dýhy je doplněna praktickými skleněnými dvířky, díky kterým se můžete nepřetržitě kochat vystavenými dekoracemi, aniž by na ně usedal prach. Výhodou vitríny je, že ji lze zavěsit svisle i vodorovně, proto nabízí nespočet možností uspořádání vašeho inventáře. Vitrína se bude skvěle vyjímat v moderních či skandinávských interiérech, kde jí to bude slušet například v kuchyni i obývacím pokoji nejlépe s dalšími doplňky ze stejnojmenné kolekce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Korpus: | Dubová dýha |
| Dvířka: | Sklo |
| Systém otevírání: | Push |
| Hmotnost balení: | 54 kg |
| Rozměry balení: | 103 x 33 x 33 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.