momenti novinky
Dubový botník Somcasa Tulsa 100 x 35 cm
Kód: 00MB364407Související produkty
Detailní popis produktu
Dubový botník od španělské značky Somcasa představuje další nadčasový kousek v designové sérii nábytku TULSA. Botník se pyšní minimalistickým funkčním designem, který představuje nesmrtelnou kombinaci dřeva a kovu. Korpus je vyroben z dubové dýhy a doplňují ho dvoje výklopná dvířka z dubového masivu, která disponují kovovými rukojeťmi a měkkým zavíracím systémem Soft closing. Úložný prostor vás potěší dostatkem místa pro vaše oblíbené boty a doplňky. Stabilitu botníku zajišťuje lakovaná kovová podnož, jež působí lehkým vzdušným dojmem. Kombinace přírodního dřeva a černého kovu působí elegantně a vnese do prostoru svěží nádech. Botník se bude skvěle vyjímat v moderních či skandinávských interiérech, kde mu to bude slušet také spolu s dalšími doplňky ze stejnojmenné kolekce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| Materiál: | Dřevo masiv, Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Korpus: | Dubová dýha |
| Dvířka: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Rukojeti: | Lakovaný kov |
| Systém otevírání: | Soft closing |
| Rozměr balení 1: | 102 x 80 x 38 cm |
| Rozměr balení 2: | 40 x 20 x 7,5 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.