Heureka hodnocení 97 %
Dubový jídelní stůl Darila 160 x 80 cm
Kód: 0000086912Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Darila byl vyroben v minimalistickém stylu. Laminátová deska s dekorem dubu v kombinaci s černě lakovanou kovovou podnoží vytváří atraktivní kontrast, který zaujme. Deska stolu je prostorná, a proto se jedná o ideální volbu, pokud rádi trávíte čas s rodinou. Díky svému jednoduchému designu se hodí do všech interiérů.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5713941122599 |
| Materiál: | Laminát |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Výška podnože: | 71,9 cm |
| Deska: | Laminát |
| Dekor: | Dub |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Hmotnost: | 32,5 kg |
| Rozměry balení: | 171x88,5x8,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.