Heureka hodnocení 97 %
Dubový jídelní stůl Gamble 160x90 cm s podnoží do "X"
Kód: H000019820Detailní popis produktu
Velký jídelní stůl Gamble bezpochyby splní svůj účel a nabídne široký prostor pro celou rodinu. Deska z dubového dřeva bude vaší jídelně jen lichotit a zaplaví ji vlnou elegance a domácí pohody. Černě lakovaná kovová podnož do tvaru "X" podtrhne celkový dojem stolu. Moderní stůl promění interiér v místo, kde bude vládnout příjemná rodinná atmosféra a osobitá elegance.
Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5713941104953 |
| Materiál: | Laminát |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Deska: | Melamin s dub. povrch. |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.